top of page

Premium Jaunzēlandes tūre

15 dienas / 14 naktis

Jaunzēlande vai Aotearoa - garā baltā mākoņa zeme, kā to sauca maori. Viena no tālākajām valstīm no Latvijas visā pasaulē, kā arī viena no visnesen atklātajām valstīm pasaulē. Jaunzēlande ir gandrīz katra ceļotāja sapnis kaut reizi mūžā to apmeklēt, lai apskatītu gan Ziemeļu, gan Dienvidu salas. Ar augstu dzīves līmeni un iespaidīgu dabas daudzveidību. Mēs piedāvājam izpētīt Jaunzēlandi savā tempā, izvēloties savu komforta līmeni, kā arī esam iekļāvuši vairākus lidojumus ar helikopteru, lai ceļojuma laikā tuvotos un izpētītu apbrīnojamas vietas. Mēs piedāvājam 3, 4 un 5 zvaigžņu līmeņa naktsmītnes. Vietējais šoferis/gids ir pieejams angļu vai krievu valodā. 

 

Detalizēts apraksts zemāk

 

1. DIENA, IERAŠANĀS OKLENDĀ

No rīta ierašanās Oklendā. Tikšanās ar vietējo šoferi/gidu. Pirmos iespaidi par Oklendas pilsētu, ierašanās viesnīcā. Brīva pēcpusdiena un vakarā apmeklēsiet Sky Tower, tā ir visaugstākā celtne visā Jaunzēlandē. Baudīsiet 360 grādu panorāmas skatu uz Oklendas pilsētu un 3 ēdienu vakariņas. Nakšņošana Oklendā.

2. DIENA, OKLENDA - VAITOMO - ROTORUA

Pēc brokastīm mēs turpinām ceļojumu, dodoties uz Vaitomo alām. Mēs braucam līdz alām pa ļoti gleznainiem lauku ceļiem un fermu takām. Mēs nonākam privātās alās, kas atrodas aitu un liellopu fermā, pēc tam ejam starp kaļķakmens iežu atsegumiem, pirms nokāpjam aizā ar gleznainu straumi. Mēs gatavojamies apmēram 50 minūtes doties pazemē, lai redzētu alas. Alās redzami stalaktīti, stalagmīti un fosilijas, kā arī spīdošie jāņtārpiņi. Brauciens uz Jaunzēlandes kultūras galvaspilsētu - Rotorua. Nakšņošana Rotorua.

3. DIENA, ROTORUA

Šodien mēs izbaudīsim vienu no apbrīnojamākajām apskates vietām tieši pie Rotorua. Wai O Tapu ir maoru nosaukums ko tulkotu kā termiskā brīnumzeme. Mēs redzēsim Lady Knox geizeri un dažādu formu un krāsu ģeoloģiskos veidojumus. Šī ir viena no iespaidīgākajām ģeotermālajām teritorijām pasaulē. Atgriezīsieties Rotorua pilsētā un ar pacēlāju uzbrauksim augšā kalnā, lai redzētu skatu pār Rotorua pilsētu un Rotorua ezeru. Baudīsiet pusdienas restorānā kalnā. Pēc tam apmeklēsiet Te Puia, lai uzzinātu par maoru kultūru. Pastaigājieties pa tipisku pirms eiropiešu perioda maoru ciematu. Apmeklēsiet dabas aizsardzības centru, kur redzami slavenie kivi putni. Dubļu baseini un geizeri, kā arī burbuļojoši dubļu baseini, kuru temperatūra, lielums un krāsa ir atšķirīga. Vakarā maori jūs aizvedīs uz viņu ciematu. Šajā vakarā jūs pieredzēsiet gan zemē gatavotās hangi vakariņas, gan maoru priekšnesumus. Mēs piedzīvosim maoru  kultūru, cilvēkus, kuri dzīvoja Jaunzēlandē pirms eiropiešu ierašanās. Nakšņošana Rotorua.

4. DIENA, ROTORUA - TAUPO - VELINGTONA

Pēc brokastīm dodamies uz Jaunzēlandes lielāko ezeru - Taupo ezeru. Lai izbaudītu lielāko Krātera ezeru pasaulē, mēs dosimies 1h 30 min ilgā kruīzā. No ezera skaidrā dienā mēs varam redzēt Tongariro nacionālā parka sniegotās kalnu virsotnes. Pēc tam dodamies garākā braucienā uz Jaunzēlandes galvaspilsētu Velingtonu. Nakšņošana Velingtonā.

 

5. DIENA, VELINGTONA

Šodien mēs apskatīsim Jaunzēlandes galvaspilsētu. Pastaiga pa Velingtonu un Te Papa muzeja apmeklējums, Jaunzēlandes kultūra un māksla. Mūsdienu pilsētas daļa, kas atrodas blakus līcim ar jahtu piestātni un ko ieskauj zaļi kalni. Nakšņošana Velingtonā.

 

6. DIENA, VELINGTONA - PIKTONA - NELSONA

Pēc brokastīm transfērs uz prāmju termināli. Interislander savieno Jaunzēlandes Ziemeļu un Dienvidu salas. 92 kilometru garš brauciens starp Velingtonu un Piktonu ilgst trīs stundas, un tas tiek raksturots kā "viens no skaistākajiem prāmju braucieniem pasaulē". Atstājot Velingtonu pa jūru, paveras dramatisks skats uz pilsētas ainavu, ko ieskauj zaļi kalni. Ierašanās Dienvidu salā. Braucam uz slavenajiem Marlborough vīnu lakiem, lai nogaršotu Jaunzēlandes vīnus. Pēc vīna baudīšanas braucam uz Nelsonu. Nakts Nelsonā.

7. DIENA, NELSONA - ĀBELA TASMANA NACIONĀLAIS PARKS - NELSONA

Pēc brokastīm baudīsim pilnu dienu Ābela Tasmana nacionālajā parkā. Pastaigas pa pludmali un kruīzs lieliskajā Ābela Tasmana piekrastē. Pa ceļam apskatiet aizraujošo Tongas salas roņu koloniju. Zeme pie gleznainās Tonga pludmales, kur pamests granīta karjers. Izbaudiet pastaigu pa vietējo mežu caur Bark Bay Falls līdz Medlands pludmalei. Nakts Nelsonā.

8. DIENA, NELSONA - HOKITIKA

Šodien mēs braucam gar Tasmana jūras krastu, baudot dabu un dienvidu salas ainavas. Apstājamies Punakaiki - Pankūku kalnos. Izpētīt pankūkas formas klinšu kaļķakmens ainavas, pastaigājoties netālu no krasta. Turpinām braucienu uz Hokitiku. Šis nelielais ciemats pie Tasmana jūras ir slavens ar nefrītu. Nakšņošana Hokitikā.

9. DIENA, HOKITIKA - FRANČA JOZEFA LEDĀJS

No rīta gājiens uz Franča Jozefa ledāju. Nonākot pie šī unikālā ledāja, kur apkārtni ieskauj ieleja ar lietus mežiem, ir pasaulē nebijis. Veiksim helikoptera lidojumu virs Franča Josefa ledāja. Pēc nolaišanās mums būs iespēja staigāt pa ledu. Pēc šīs pieredzes nakšņošana viesnīcā Franča Jozefa ledājā. Vakarā iespēja baudīt karstos baseinus. Nakts Franča Jozefa ledāja ciematā.

10. DIENA, FRANČA JOZEFA LEDĀJS - VANAKA - KVĪNSTAUNA

Pēc brokastīm turpinām ceļu uz dienvidiem, šķērsojot kalnus un ezerus. Vanakas pilsēta atrodas pie ezera ar slaveno Vanaka koku, kas atrodas iekšā ezerā, fonā Jaunzēlandes kalni. Ierašanās vienā no skaistākajām Jaunzēlandes pilsētām - Kvīnstaunā. Mēs dosimies gleznainā braucienā ar pacēlāju augšā kalnā, lai redzētu skatu pār Kvīnstaunas pilsētu un Vakatipu ezeru. Baudām vakariņas kalnā. Nakšņošana Kvīnstaunā.

11. DIENA, KVĪNSTAUNA

Brokastis viesnīcā un mēs turpinām iepazīt skaisto Kvīnstaunas pilsētu. Sēdīsimies tvaika kuģī un dosimies gleznainā kruīzā, šķērsojot Vakatipu ezeru, uz vietējo Jaunzēlandes saimniecību. Gourmet BBQ ēdienkarte, kuru izstrādājis Jaunzēlandiešu slavenība šefpavārs Džošs Emets, iekļauti svaigi sezonas produkti, uz vietas nomedīti medījumu un jūras veltes, kas ir slavenas Otago centrālajā reģionā un apkārtējos piekrastes rajonos. Visa gaļa un jūras veltes tiek pagatavotas uz āra grila. Pēc vakariņām iespēja redzēt fermu. Atgriešanās Kvīnstaunā.

12. DIENA, KVĪNSTAUNA - MILFORD SOUND - KVĪNSTAUNA

Šodien mēs apmeklēsim vienu no iespaidīgākajiem dabas brīnumiem pasaulē - Milford Sound fjordu. Mēs brauksim ar autobusu aptuveni 4 stundas, vērojot apkārtējās ainavas, vēlāk sēdīsimies uz kuģa, redzēsiet milzīgo klinšu, ūdenskritumu, ledāju un lietus mežu ģeoloģisko drāmu. Roņi gozējas uz akmeņiemun delfīni peldas fjorda ūdeņos. Pēc brauciena pa Milford Sound fjordu, ērts 30 minūšu lidojums uz Kvīnstaunu. Iespēja visu redzēt no augšas. Diena pilna dabas skaistumu. Nakšņošana Kvīnstaunā.

13. DIENA, KVĪNSTAUNA - TEKAPO

Ceļojums turpinās virzoties atpakaļ uz ziemeļaustrumiem uz Kuka kalna reģionu. Veiksim pieturas ceļā, lai apbrīnotu ezerus un kalnus. Nonākot Tekapo ezerā, mēs sēdīsimies nelielā lidmašīnā. Tas sākas ar brīnišķīgu skatu ap Tekapo ezera pilsētiņu un vietējiem ledāju nogulumiem, kas izveidojušies apmēram pirms 18000 gadiem, virzoties uz priekšu un atkāpjoties ledājiem. Lieliski skati paveras arī uz ielejām un ledāju ezeriem. No šejienes lidojums turpinās pa Godley ieleju uz Aoraki jeb Kuka kalna nacionālo parku, tad pa Murchison un Tasman ledājiem šķērso Vestlandes nacionālo parku. Nonāksim virs Franča Jozefa un Foksa ledājiem, no kuriem paveras skats tieši pāri sulīgajam lietus mežam uz Tasmana jūru. Redzēsim Kuka kalnu un Tasmana kalnu, divas augstākās virsotnes. Nakts Tekapo.

14. DIENA, TEKAPO - KRAISTČĒRČA

Turpinām ceļojumu uz lielāko dienvidu salas pilsētu, pēdējā mūsu ceļojuma pieturvieta - Kraistčērča. Pa ceļam veicam vairākas pieturas un pastaiga pa Kraistčērču. Pilsēta pasaulē kļuva slavena ar tās spēcīgo zemestrīci 2011. gadā, kas iznīcināja galveno katedrāli, un joprojām pilsētā ir vietas, kas to atgādina. Nakšņošana Kraistčērčā.

15. DIENA, KRAISTČĒRČA

Brauciens uz lidostu un lidojums mājup.

 

Cenas ar nakšņošanu 3 * viesnīcās un angļu valodā runājošu gidu/šoferi:

2 personas:  10740 eiro/ personai

4 personas:  7588 eiro/ personai

6 personas:  6070 eiro/ personai

8 personas:  5495 eiro/ personai

10 personas: 5020 eiro/ personai

Cenas ar nakšņošanu 3 * viesnīcās un krievu valodā runājošu gidu/šoferi:

2 personas:  12628 eiro/ personai

4 personas:  8362 eiro/ personai

6 personas:  6593 eiro/ personai

8 personas:  5884 eiro/ personai

10 personas: 5324 eiro/ personai

Cenas ar nakšņošanu 4 * viesnīcās un angļu valodā runājošu gidu/šoferi:

2 personas:  11286 eiro/ personai

4 personas:  8132 eiro/ personai

6 personas:  6626 eiro/ personai

8 personas:  6040 eiro/ personai

10 personas: 5550 eiro/ personai

Cenas ar nakšņošanu 4 * viesnīcās un krievu valodā runājošu gidu/šoferi:

2 personas: 13185 eiro/ personai

4 personas: 8908 eiro/ personai

6 personas: 7138 eiro/ personai

8 personas: 6433 eiro/ personai

10 personas: 5869 eiro/ personai

Cenas ar nakšņošanu 5 * viesnīcās un angļu valodā runājošu gidu/šoferi:

2 personas:  12213 eiro/ personai

4 personas:  9060 eiro/ personai

6 personas:  7554 eiro/ personai

8 personas:  6982 eiro/ personai

10 personas: 6493 eiro/ personai

Cenas ar nakšņošanu 5 * viesnīcās un krievu valodā runājošu gidu/šoferi:

2 personas:  14120 eiro/ personai

4 personas:  9839 eiro/ personai

6 personas:  8073 eiro/ personai

8 personas:  7361 eiro/ personai

10 personas: 6804 eiro/ personai

Iekļauts cenā:

+ Transports ceļojuma laikā

+ Dzīvošana izvēlētajās viesnīcās divvietīgā numurā ar brokastīm

+ Vietējais angļu vai krievu valodā runājošs gids/šoferis

+ Minēto apskates objektu ieejas maksas

+ Norādītie lidojumi ar helikopteru un lidmašīnu

+ Norādītās ēdienreizes

+ Nodokļi

Papildus izdevumi:

Lidojums Rīga - Oklenda un Kraistčērča - Rīga *

Citi transporta izdevumi ja nepieciešams

* Piedāvājam rezervēt aviobiļetes Rīga - Oklenda un Kraistčērča - Rīga

- ekonomiskā klase ~ 1200 - 1500 eiro / personai turp un atpakaļ, 1 nododamā soma

- biznesa klase ~ 3900 - 4700 eiro / personai turp un atpakaļ, 2 nododamās somas

bottom of page