top of page
Kristaps Veide

Kristaps Veide

Dibinātājs,

Grupu maršrutu veidotājs,

Grupu vadītājs

Telefona numurs

E-pasts

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Jau kopš tā laika, kad mācījos vidusskolā dzimtajā Lielvārdē, sāku sapņot par dažādām valstīm, dabasskatiem, kultūrām un cilvēkiem, neskatoties uz to, ka tas viss atradās tālu no manis un šķita nekad nesasniedzams.

Es bieži lasīju grāmatas un domāju, kas var būt iespaidīgāks un piedzīvojumiem bagātāks kā ceļošana! Kā to visu padarīt tuvāku un pieejamāku? Laiks gāja, un pasaule sāka kļūt sasniedzamāka. Arī es atradu savu vietu tajā.

Vadu grupas pa visu pasauli, bet īpašu akcentu liekot uz Islandi, kurā ar minibusu mazā grupā apbraucam apkārt salai un redzam ļoti dažādu un iespaidīgu dabu.

Kā arī Ķīna, kurā esmu dzīvojis un to labi pārzinu.

Pateicoties spāņu valodas zināšanām, brīvi ceļoju pa Latīņameriku ar īpašu uzsvaru uz daudzveidīgo Kolumbiju. Esmu iepazinis un brīvi pārzinu arī tālās Fidži salas un Jaunzēlandi.

Pēdējo gadu pieredze Krievijā, īpaši Sibīrijā, devusi lielu vēlmi attīstīt ceļošanu šajā dabas skaistuma pārpildītajā, bet pasaulē mazpazīstamajā reģionā.

Ļoti tuva ir Laosa, arī Mjanma jeb Birma.

Iespēja redzēt un iepazīt pasauli sniedz neizmērāmas zināšanas un pieredzi. Katrā valstī ir kaut kas, no kā var mācīties vai kas ļauj skatīties uz lietām citādi. Draugu un paziņu esamība visā plašajā pasaulē ir mana laime.

Pieredze

2008. gads

2010. gada vasara

2010. - 2011. gads

2012. - 2013. gads

2013. - 2014. gads

2014. - 2021. gads

 2021. gada jūnijs

Iestājos tūrisma bakalaura studijās Vidzemes augstskolā Valmierā. Gandrīz 4 gadu studiju laikā ieguvu zināšanas par tūrismu un tā organizāciju.

Strādājot aktīvā kūrortā Grieķijas salās, ieguvu savu pirmo  starptautisko pieredzi ārzemēs uz ilgāku laiku.

Bija lieliska iespēja studēt ārzemēs, 6 mēnešus pavadīju Islandes galvaspilsētā, studējot Islandes universitātē. Pēc šiem mēnešiem manas zināšanas par Islandi un mīlestība pret šo apbrīnojamo zemi nav rimusi un esmu noorganizējis apmēram 30 grupu braucienus uz Islandi.

Pavadīju veselu gadu Ķīnas dienvidos. Iepazinu Ķīnas kultūru un apguvu ķīniešu valodu, kas ir tik noderīga, lai organizētu ceļojumus vai ceļotu kopā ar grupu Ķīnā. Gads Ķīnā manī ir atstājis neizdzēšamas atmiņas, un mana tolerance pēc tā ir ļoti augusi. Ķīna atvēra pavisam citu skatu uz dzīvi un dažādām ikdienas lietām.

Pēc Ķīnas atgriezos Eiropā un gadu nodzīvoju skaistajā Skotijas galvaspilsētā Edinburgā. Strādāju lielā viesnīcu ķēdē. Vēl viena starptautiska pieredze un jauna zeme veidoja manu skatu uz dzīvi un šo plašo pasauli ar tās dažādajām tautām.

Pēc vairākiem gadiem ārpus mājām atgriezos Latvijā un pievienojos vienai no labākajām tūrisma aģentūrām - "Jēkaba Ceļojumi". Septiņu gadu laikā esmu organizējis vairāk nekā 100 grupu braucienu visā pasaulē un kā grupu vadītājs ar grupām apmeklējis Ziemeļameriku, Centrālameriku, Dienvidameriku, Āfriku, Eiropu, Āziju, Melanēziju un Jaunzēlandi. Apmeklētas vairāk nekā 55 valstis un strādāju ar vairāk nekā 100 valstīm. 

Dibināta tūrisma aģentūra Marko Polo Ceļojumi.

bottom of page