Image by Mohammed Bukar

Apvienotie Arābu Emirāti

26.11.2021.  -  04.12.2021

1840 eiro

Apvienotie Arābu Emirāti sastāv no septiņiem atsevišķiem emirātiem. Šajā ceļojumā apmeklēsim trīs no tiem – Šārdžu, Dubaiju un Abū Dabī. Kā saka vietējie, izbaudīsim toleranto arābu garu un islāma kultūru modernajā Dubaijā, kas izceļas ar multikulturālismu ne tikai Persijas līča reģiona mērogā, bet arī pasaules mērogā. No gandrīz 10 miljoniem iedzīvotāju tikai aptuveni 1,4 miljoni ir valsts pilsoņi. Dubaijas straujā attīstība ir neticama un vērā ņemama visas pasaules kontekstā. Nafta šo reģionu ir padarījusi pārtikušu un atpazīstamu. No pasaules augstākās ēkas 125. stāva sasniegšanas līdz izbraucienam tuksnesī un vietējās kultūras iepazīšanai. Expo 2020 izstāde ir pārcelta uz 2021. gadu, tādēļ ceļojuma laikā apmeklēsim lielāko pasākumu arābu pasaules vēsturē, kurā piedalās 190 valstis.

Pieejamās vietas: 12

Maršruts

Edvins Dubaija.PNG

 

Grupas vadītājs -

                      Edvīns Lakstīgala

 

Par arābu pasauli un Islāmu dzirdam

bieži un daudz. Tā ir ļoti dažāda,

daudzveidīga, ar ievērojami atšķirīgu dzīves

līmeni un kultūru. Ceļotājiem, kuri pabijuši vien Ēģiptē, reizēm šķiet  – tāda ir visa arābu pasaule. Apvienotie Arābu Emirāti ierindojami attīstītāko un bagātāko Islāma valstu galvgalī. Aicinu Jūs iepazīt Apvienotos Arābu Emirātus – zemi, kuru grūti salīdzināt ar jebkuru citu. Ceļotāji šeit gatavojas ieraudzīt daudz neparasta, bet redzētais pārspēj jebkura iztēli – kā viņi to spējuši paveikt?
Mums būs iespēja pieredzēt arī vienu no svarīgākajiem gada notikumiem pasaulē – izstādi EXPO, kas notiek reizi 5 gados. Nav šaubu, ka Apvienotie Arābu Emirāti pieliks visas pūles, lai pārspētu iepriekšējās pasaules izstādes. EXPO izstādes apmeklētājs jūtas kā nokļuvis pusgadsimtu tālā nākotnē. Pats par to esmu pārliecinājies pēdējo 26 gadu laikā, izstādes apmeklējot gan kopā ar ceļotājiem, gan individuāli. Priecāšos Jums palīdzēt iepazīt Apvienotos Arābu Emirātus.

Pieredze - Vadījis grupas Arābu Emirātos iepriekš.