top of page
Andžejs Reiters.jpg

Andžejs Reiters

Piedzīvojumu un ekspedīciju nodaļas vadītājs,

Grupu vadītājs

E-pasts

Mans pirmais ceļojums bija 13 gadu vecumā kad Cēsīs iekāpu vilcienā Rīga – Sanktpēterburga (tajā laikā vēl Ļeņingrada). No šī brīža sapratu, ka ceļošana ir mana kaisle, un tajā nekas nav garantēts, bet viss ko vēlies redzēt jārada. Vienlaikus šis bija mans pirmais izveidotais ceļojums kurā vēlāk aizvedu vairākus vienaudžus.

Saderot, ka mācīšos Šaoļiņas klosterī, saņēmu apsmieklu un neticību šādam plānam. Taču gadus vēlāk kad apguvu austrumu cīņās pie labākajiem meistariem Taizemē, Japānā un citās Āzijas valstīs, ar smaidu atcerējos šo mirkli.

Ne tikai grupu vadīšanas darbā, bet arī izpētes nolūkos, esmu apmeklējis aptuveni 59 valstis.

Jau trešo gadu attīstu ienākošo tūrismu Latvijā. Organizēju pargājienus un uzņēmumu saliedēšanas pasākumus.

Mana devīze. „Ja  infrastruktūras nav, un iepriekš neviens nav bijis, tad došos tieši turp”!

Ceļošana ir Izglītība.

Pieredze

1995. gads

No 2001. gada

2007. gadā

Kopš 2006. gada

2018. un 2019. gadā

Pabeidzu Ugunsdzēsības un glābšanas koledžu, tad „Rīgas jūrniecības centru”, un vēl virkni ar glābšanas darbiem sasitītu izglītību. Kuras perspektīvā noder ekspedīciju vadīšanā un paaugstinātas grūtības ceļojumos.

Strādāju par treneri un vēlāk vadītāju „Kolonna” sporta klubos. Patstāvīgi trenējos Taizemē no kurienes arī sākās mans tūrisma ceļš. Pirmās manis vadītās grupas „Mopēdu Taizeme” un trekingi Nepālā.

Strādājot par grupu vadītāju un produktu menedžeri, tūrisma aģentūrā „Jēkaba Ceļojumi” atvēru jaunu ceļošanas formu „ekspedīcijas”, un „Piedzīvojumu ceļojumi”.

Vadu grupas un individuālos ceļojumus. Mana specialitāte ir Āzija. Praktiski visās Āzijas valstīs esmu pavadījis ievērojamu laiku. Dzīvojis un vadījis kalnu pārgājienus Nepālā. Kā arī ilgstoši pasniedzis Jogu un austrumu cīņas ASV Kalifornijas štatā. Vairāku dienu džunģļu pargājieni, džiptūres Marokā, Jordānijā un Islandes grūti aizsniedzamie rajoni ir mana kaislība. Augstie kalni - glābēja profesija.

Pasniedzu Starpkultūru komunikāciju Rīgas Stradiņa universitātē.

2021. gadā

Piedzīvojumu un ekspedīciju nodaļas vadītājs un grupu vadītājs Marko Polo Celojumos.

Mountains
bottom of page